Vzduchotechnika

Pro všechny prostory, kde není možné větrat přirozenou cestou nebo by takové větrání bylo nedostatečné či nekomfortní se používá zařízení pro přívod čerstvého a/nebo odvod znehodnoceného vzduchu. Přívodní vzduch je možné ve VZT zařízení dále upravovat (ohřívat, ochlazovat, filtrovat, odvlhčovat, atd.)

Vzduchotechnika znamená především:

  • Ventilátory – jednoduché zařízení pro přívod a odvod vzduchu
  • Vzduchotechnické jednotky – zařízení zajišťující distribuci vzduchu do vzduchovodů. Jednotky je možné vybavit dle konkrétních požadavků např. rekuperátorem, ohřívačem / chladičem, zvlhčovačem nebo sadou filtrů
  • Dveřní a vratové clony – zařízení vzduchově oddělující vnitřní a vnější prostředí

Novinky

Toshiba v Plzni

02.05.2013 | Vyspělá technologie za vynikající ceny. Firma 3e-klima se stala oficiálním partnerem firmy Klima-Classic.

více >>

Split Prestige za cenu Deluxe

09.10.2012 | Nástěnný split LG řady Prestige nyní nabízíme za cenu řady Deluxe (Libero R), což představuje slevu 30%. Platí pro jednotky o výkonu 2,5 kW. Jednotky řady Prestige představují absolutní špičku v energetické účinnosti.

více >>

Posezonní slevy

11.09.2012 | Posezonní slevy na všechny jednotky pro rodinné domy (jednotky split, multi-split, tepelná čerpadla a rekuperační jednotky) nabízíme velice zajímavé slevy. Připravte se na zimu instalcí rekuperační jednotky, tepelného čerpadla vzduch-vzduch nebo vzduch-voda.

více >>

Nové kondenzační jednotky LG

11.09.2012 | Nová řada kondenzačních jednotek MVS od výrobce LG Electronics. Výrobce LG Electronics představil nové kondenzační jednotky řady Multi V : MVS. Jednotky jsou určeny především pro dochlazování VZT, parametrově jsou téměř identické s hlavní řadou MV Plus III. Výhodou je atraktivnější cena.

více >>
Zobrazit všechny novinky >>