Klimatizace pro obytné, administrativní veřejné a prostory

Zklimatizování prostor se nejčastěji provádí systémy split (jedna venkovní a jedna vnitřní jednotka), systémy multi-split (jedna venkovní a až 9 vnitřních jednotek) a velkými systémy VRV (jedna venkovní a až 128 vnitřních jednotek). Všechny jednotky obsahují i funkci tepelného čerpadla (vzduch – vzduch) pro levné přitápění v přechodném období.

Provedení vnitřních klimatizačních jednotek:

  • nástěnné – nejrozšířenější provedení (ideální pro místnosti do 35m2), jednotky se vyrábějí v různých designových a barevných provedeních
  • kazetové – pro větší místnosti (jednotka je zapuštěna do podhledu; přímý výdech do místnosti)
  • kanálové – jednotka je instalována v podhledu, čím se snižuje hlučnost a jednotka neruší celkový vzhled místnosti; rozvod vzduchu je řešen VZT potrubím; možno rozvést i do více místností
  • podstropní a parapetní – instalace např. pod okno nebo pod strop s dlouhým dosahem vydechovaného vzduchu

Novinky

Toshiba v Plzni

02.05.2013 | Vyspělá technologie za vynikající ceny. Firma 3e-klima se stala oficiálním partnerem firmy Klima-Classic.

více >>

Split Prestige za cenu Deluxe

09.10.2012 | Nástěnný split LG řady Prestige nyní nabízíme za cenu řady Deluxe (Libero R), což představuje slevu 30%. Platí pro jednotky o výkonu 2,5 kW. Jednotky řady Prestige představují absolutní špičku v energetické účinnosti.

více >>

Posezonní slevy

11.09.2012 | Posezonní slevy na všechny jednotky pro rodinné domy (jednotky split, multi-split, tepelná čerpadla a rekuperační jednotky) nabízíme velice zajímavé slevy. Připravte se na zimu instalcí rekuperační jednotky, tepelného čerpadla vzduch-vzduch nebo vzduch-voda.

více >>

Nové kondenzační jednotky LG

11.09.2012 | Nová řada kondenzačních jednotek MVS od výrobce LG Electronics. Výrobce LG Electronics představil nové kondenzační jednotky řady Multi V : MVS. Jednotky jsou určeny především pro dochlazování VZT, parametrově jsou téměř identické s hlavní řadou MV Plus III. Výhodou je atraktivnější cena.

více >>
Zobrazit všechny novinky >>